SS303 Płaska sprężyna dociskowa 0,5 mm do formy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUIHUANG
Orzecznictwo: ISO9001,IATF16949
Numer modelu: Dostosuj
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Discuss
Szczegóły pakowania: Karton + drewniane pudełko
Czas dostawy: omawiać
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Zgodnie z zamówieniem
Usługa: OEM ODM Średnica przewodu: Dostosuj
Materiał: Stal nierdzewna Obróbka powierzchniowa: Zwyczaj
Wysyłka : Drogą morską / powietrzną / ekspresową uszczelka: Karton + drewniane pudełko
Stosowanie: Przemysłowy Średnica: Zwyczaj
Styl: Cewka, cewka
High Light:

Płaska sprężyna dociskowa SS303

,

płaska sprężyna dociskowa 0

,

5 mm

Płaskie sprężyny śrubowe do form Indywidualne przemysłowe sprężyny ściskające Sprężyny spiralne Płaskie sprężyny spiralne

 

W porównaniu ze zwykłymi sprężynami naciskowymi, sprężyny naciskowe z płaskiego drutu zapewniają wyższą absorpcję energii w tej samej przestrzeni montażowej.Ponadto sprężyny naciskowe z drutu płaskiego są bardziej odporne na zginanie.Wybierając odpowiedni profil drutu i rozmiar sprężyny, można uzyskać liniowe i progresywne właściwości.
Nasze sprężyny naciskowe z drutu płaskiego są używane w niezliczonych zastosowaniach i spełniają szeroki zakres norm technicznych.Dla każdego zastosowania projektujemy idealny profil i idealną geometrię sprężyny oraz dobieramy odpowiednie surowce w oparciu o obciążenie i warunki środowiskowe.Możemy zapewnić klientom produkty wysokiej jakości poprzez projektowanie, technologię produkcji i surowce.
Jego zalety to:
• Ten sam skok sprężyny, 50% redukcja długości sprężyny
• Ponieważ skok roboczy sprężyny jest krótszy, przestrzeń montażowa może zostać zmniejszona
• Większa siła sprężyny
• Nadaje się do ograniczonej promieniowej i osiowej przestrzeni montażowej
• Ekonomiczne koszty produkcji bez narzędzi
• Unikać ugięcia sprężyny i zmniejszenia skoku roboczego sprężyny w wyniku dociśnięcia do ustalonej długości.

 

Cechy Płaskie sprężyny

 

1. Precyzyjna regulacja wydajności.Oznacza to, że związek między siłą a przemieszczeniem jest bardzo wrażliwy;
2. Dobra miękkość, to znaczy zakres odkształcenia jest stosunkowo szeroki;
3. Łatwy w produkcji;
4. zwarta konstrukcja;
5. Wysokie stopy procentowe energii.

 

SS303 Płaska sprężyna dociskowa 0,5 mm do formy 0

 

Płaskie sprężynycechy produktu

 

Materiał Drut ze stali sprężynowej, stal nierdzewna 304/303/316, drut muzyczny, drut miedziany, drut z brązu fosforowego lub dowolny dostępny drut.
Wykończeniowy Zaokrąglanie końcówek, polerowanie, polerowanie elektrochemiczne itp.
Proces Sprężyna CNC
Pole aplikacji Elektroniczna część zamienna, części mebli, części do telefonów komórkowych, części sprzętu samochodowego, elementy wyposażenia siłowni itp.
Obróbka powierzchniowa

Anodowanie, polerowanie, malowanie proszkowe, pasywacja, piaskowanie, niklowanie,

Cynkowanie, chromowanie, obróbka cieplna, utlenianie

Podanie

Elektroniczne, auto, urządzenie elektryczne, maszyna elektryczna, zabawka, leczenie,

głośniki, meble i sprzęt fitness oraz inne branże.

Projekt Według rysunku klienta lub próbki
Ekwipunek

Maszyny sprężynowe CNC, wykrawarki CNC, frezarki CNC, tokarki CNC,

Centrum obróbcze CNC, automaty tokarskie, cięcie liniowe, szlifierka itp.

Standard JIS, DIN, ANSI, EN itp.
Tolerancja 0,005 mm - 0,01 mm
Chropowatość powierzchni Ra 1,6 -3,2
Opakowanie

Piankowy worek foliowy + zewnętrzny - standardowy karton / pudełko kartonowe z paletą

+ Folia stretch

Oprogramowanie Auto CAD, Solid work, UG: PDF, DWG, DXF, IGS, STEP, SLDPRT

 

StosowaniePłaskie sprężyny

 

Lotnictwo, motoryzacja, motocykl, rower, sprzęt automatyczny, sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenie medyczne, zabawka, telekomunikacja, komputer, przyrząd i miernik, meble, narzędzia elektryczne, formy i inne branże.

SS303 Płaska sprężyna dociskowa 0,5 mm do formy 1

Urządzenie jednokierunkowe, znane również jako izolator, to urządzenie, które przesyła fale elektromagnetyczne w jednym kierunku, nieodwrotne, dwuportowe, mikrofalowe urządzenie ferrytowe.Gdy fala elektromagnetyczna jest transmitowana w kierunku do przodu, cała moc może zostać doprowadzona do obciążenia, a fala odbita z obciążenia zostanie znacznie osłabiona.Ta jednokierunkowa charakterystyka transmisji może być wykorzystana do wyodrębnienia wpływu zmian obciążenia na źródło sygnału.
Urządzenie jednokierunkowe jest nieodwracalnym tłumikiem.Oznacza to, że tłumienie fali przedniej jest małe, a tłumienie fali wstecznej jest duże.Urządzenie jednokierunkowe jest umieszczone w linii falowodu, a pole elektromagnetyczne przechodzi tylko w kierunku wskazanym przez strzałkę na obudowie urządzenia jednokierunkowego.Odgrywa głównie rolę izolacji, może poprawić współczynnik fali stojącej i zapewnić stabilną pracę komponentów i jednostek bez wzajemnego wpływu.Urządzenia jednokierunkowe, takie jak cyrkulatory, wykorzystują do działania oddziaływanie pola magnetycznego fal elektromagnetycznych z elementami ferrytowymi i stałym polem magnetycznym.Prostopadle do szerokiego boku falowodu umieszcza się arkusz ferrytowy, a jego powierzchnia jest pokryta warstwą folii oporowej.Na zewnątrz falowodu zastosowano magnes stały, który generuje stałe pole magnetyczne prostopadłe do szerokiej strony falowodu.Jeśli stałe pole magnetyczne zmienia kierunek, kierunek przepływu jest również przeciwny.
Sprężyny jednokierunkowe dzieli się głównie na sprężyny płaskie, okrągłe i wieżowe.

SS303 Płaska sprężyna dociskowa 0,5 mm do formy 2

 

Opakowanie produktu: zazwyczaj pewna liczba przezroczystych toreb plastikowych, a następnie opakowanie kartonowe.Oczywiście, jeśli masz specjalne wymagania, możemy je również spełnić.Mamy kilku stałych partnerów: Bosch, Petra, Hitachi, dicks, dongfeng electric itp. Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Indie i Australia, więc nie musisz martwić się o transport, jeśli Twoje produkty znajdują się w naszej ofercie.

 

SS303 Płaska sprężyna dociskowa 0,5 mm do formy 3

 

FAQ


P: Czy jesteś fabryką?
Odp.: Jesteśmy 32-letnią fabryką, odbieramy zamówienia OEM.

P: Kiedy mogę otrzymać wycenę?
O: Zacytujemy Cię w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas lub podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli najpierw odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

P: Jak dostosować (OEM / ODM)?
Odp.: Jeśli masz rysunki lub próbki produktów, prześlij je do nas, a my dostosujemy je do twoich wymagań.Zapewniamy również profesjonalne porady dotyczące produktów, aby zmaksymalizować wydajność projektu.

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp.: Zwykle zajmuje to 5 ~ 15 dni, w zależności od potrzebnej ilości.Jeśli czas jest pilny, możesz to zorganizować

SS303 Płaska sprężyna dociskowa 0,5 mm do formy 4

Jak wybrać producenta sprężyn?Możemy ocenić, sprawdzając następujące 10 punktów producentów sprężyn:
1. Rodzaje sprężyn, które można wyprodukować.
Różne rodzaje sprężyn wymagają różnego wyposażenia produkcyjnego.Im więcej typów można wyprodukować, tym pełniejsze wyposażenie produkcyjne firmy.
2. Zapytaj o dokładność wykonania sprężyny.
Precyzja wykonania sprężyn odzwierciedla możliwości technologiczne fabryki sprężyn.Im wyższa precyzja produkcji, tym większą wagę przywiązuje fabryka sprężyn do jakości produktów.
3. Czy istnieje zespół badawczo-rozwojowy.
Zespół R&D jest niezbędny dla przedsiębiorstwa.Zespół badawczo-rozwojowy fabryki wiosennej może sprawić, że to przedsiębiorstwo będzie się rozwijać w kierunku nowych procesów i nowych technologii.~ Innowacyjna zdolność
4. Czy sprzęt produkcyjny jest importowany.
Większość domowych urządzeń sprężynowych jest wykorzystywana do produkcji nieistotnych części sprężyny, ogólna dokładność produkcji jest niska i występuje pewna luka w konsystencji produktu.Im wyższa dokładność wyposażenia sprężynowego, tym wyższa precyzja sprężyny może być wykonana.
5. Wyniki produkcji wiosennej.
Produkcja sprężyn reprezentuje zdolność produkcyjną tego przedsiębiorstwa.Im większa zdolność produkcyjna, tym silniejsza zdolność dostaw i silniejsza względna gwarancja dostawy.
6. Dla jakich producentów są dostawcy?
Jak to się mówi, aby poślubić żonę, trzeba wybrać odpowiednią osobę, a także znaleźć partnera.Na przykład działasz w branży motoryzacyjnej, a Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest sprężyną dla przemysłu motoryzacyjnego.Dostarczają bezpośrednio do niemieckiej firmy Bosch, więc jakość produktu musi być bardzo gwarantowana.To jest dla ciebie bardzo odpowiednie.Jeśli robisz długopis i potrzebujesz zwykłej sprężyny do długopisu, ta jasna sprężyna może nie być dla Ciebie odpowiednia.Powinieneś wybrać zwykłą fabrykę sprężyn.
7. Czy istnieje specjalny dział testowy i czy sprzęt testujący jest kompletny.
Dział inspekcji jest niezbędnym działem przedsiębiorstwa wiosennego.Jeśli nikt nie nadzoruje kontroli jakości, albo kontrola jakości nie może użyć skutecznego sprzętu do kontroli, to nikt nie odważyłby się używać takich produktów.
8. Jaki jest wadliwy współczynnik wyprodukowanej sprężyny?,
Uszkodzony wskaźnik sprężyn kwalifikowanych producentów sprężyn wynosi zwykle od 5 do 12 części na milion.Dane te zawierają dane niezgodnych produktów wykrytych przez producenta.Im mniejsze dane, tym większa dokładność i spójność produkcji wiosennej.
9. Gdzie znajdują się surowce, z których pochodzą zakupione sprężyny i czy są one sprawdzane płyta po płycie.
Bardzo ważny jest proces produkcji sprężyny, ważniejszy jest surowiec sprężyny.Niektórzy sprzedawcy materiałów sprzedają ten sam materiał za 5 juanów, a niektórzy sprzedawcy materiałów za 10 juanów.Dlaczego to?Z jednej strony to konsystencja drutu stalowego, np. W niektórych miejscach, gdzie jest gruby, a w niektórych miejscach, z drugiej strony, czy skład materiału sprężynowego jest równomiernie rozłożony i czy zawartość jest kwalifikowana.Sprężyna wyprodukowana z niekwalifikowanych surowców sprężynowych jest również niekwalifikowana, na przykład często pęka lub odkształca się, a obciążenie sprężyny nie może zostać osiągnięte.
10. Czy posiada świadectwo kwalifikacji odpowiedniej branży.
Dla przemysłu sprężynowego są bardzo trudne do uzyskania certyfikaty, takie jak IATF16949 i GJB 9001C.Są to bardzo rzadkie certyfikaty.Jeśli ta wiosenna firma ma takie kwalifikacje, to przynajmniej okazuje się bardzo formalna.
Na koniec musimy jeszcze przeprowadzić inspekcje na miejscu i sprawdzić, ile wynosi kapitał zakładowy tej wiosennej fabryki, aby uniknąć późniejszych problemów z dostawami.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617630277205

WhatsApp : +8615560108187