Przemysłowa podwójna sprężyna skrętna SUS304 0,07 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUIHUANG
Orzecznictwo: ISO9001,IATF16949
Numer modelu: Dostosuj
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Discuss
Szczegóły pakowania: Karton + drewniane pudełko
Czas dostawy: omawiać
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Zgodnie z zamówieniem
Usługa: OEM ODM Średnica przewodu: 0,07 mm ~ 20 mm
Materiał: Stal nierdzewna Obróbka powierzchniowa: poszycie, natryskiwanie
Wysyłka : Drogą morską / powietrzną / ekspresową uszczelka: Karton + drewniane pudełko
Wysokość: Zwyczaj Dostawa: 15 ~ 20 dni
High Light:

Podwójna sprężyna skrętna 0

,

07 mm

,

przemysłowe sprężyny skrętne 0

Przemysłowe sprężyny skrętne o specjalnym kształcie Podwójne sprężyny skrętne z okrągłym drutem

 

Różnica między sprężyną o specjalnym kształcie a konwencjonalną sprężyną polega na tym, że sama sprężyna jest nieregularna, z zakrzywionymi i dużą liczbą skomplikowanych konstrukcji kątowych.Nadaje się na specjalne okazje.

 

Rodzaje sprężyn o specjalnym kształcie sprężyny o specjalnych kształtach sprężyny dociskowe o specjalnym kształcie sprężyny skrętne o specjalnym kształcie sprężyny płytkowe o specjalnym kształcie pierścienie osadcze zabezpieczające

 

Istnieje wiele rodzajów sprężyn o specjalnym kształcie, które przedstawiono poniżej:
 

(1) Zmniejszająca sprężyna śrubowa: jest używana w niektórych specjalnych okazjach.Materiał sprężyny redukcyjnej jest zasadniczo materiałem o przekroju kołowym i większość z nich przenosi obciążenia ściskające.
(2) Sprężyna płytkowa: materiałem tej sprężyny jest taśma (lub płyta) sprężyny, która jest przetwarzana za pomocą specjalnych form na specjalnym sprzęcie lub obrabiarkach do obróbki ciśnieniowej.Sprężyny płytkowe, faliste i lekkie mają cieńsze materiały, podczas gdy średnie lub duże sprężyny talerzowe często mają grubsze materiały.Te sprężyny są również szeroko stosowane.
(3) Gdy przestrzeń montażowa jest ograniczona, często stosuje się sprężynę o przekroju prostokątnym.Sprężyna wykonana z materiału o przekroju prostokątnym może uzyskać większe obciążenie w tej samej przestrzeni i taką samą wielkość odkształcenia.W porównaniu ze sprężyną z materiałem o okrągłym przekroju, ten typ sprężyny ma większą powierzchnię przekroju w tej samej przestrzeni, więc pochłania więcej energii, jak pokazano na poniższym rysunku.Może być stosowany do ciężkich maszyn, tłoczników lub szczególnie sztywnych sprężyn

Przemysłowa podwójna sprężyna skrętna SUS304 0,07 mm 0

 

Cechy produktu sprężyn o specjalnym kształcie

 

Średnica drutu 0,07 mm ~ 20 mm
Możliwość dostosowania Może być wykonany według twoich rysunków, próbki i wymiaru
Obróbka powierzchniowa Cynkowanie na biało, cynkowanie kolorowe, niklowanie, chromowanie, kataforeza, stawanie się czarne, malowanie proszkowe, nakładanie oleju, farby lub na życzenie klienta
Materiał Stal / stal węglowa / drut muzyczny / stal nierdzewna (SUS304, SUS316,17-7PH itp.) Dopuszczalna stal (tytan itp.) / Drut płaski / drut kwadratowy / MONEL K-500
Zalety wysoka jakość, konkurencyjna cena, pierwszorzędny automatyczny sprzęt produkcyjny, bezpieczne opakowanie i terminowa dostawa.
Aplikacje Sprzęt precyzyjny, elektronika, zabawki, zamki do drzwi, sprzęt mechaniczny, różne pojazdy.

 

Zastosowanie sprężyn o specjalnym kształcie

 

Lotnictwo, motoryzacja, motocykl, rower, sprzęt automatyczny, sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenie medyczne, zabawka, telekomunikacja, komputer, przyrząd i miernik, meble, narzędzia elektryczne, formy i inne branże.

 

Zwyczaj Sprężyny o specjalnym kształcie

 

Przemysłowa podwójna sprężyna skrętna SUS304 0,07 mm 1

 

Maszyna do formowania sprężyn o specjalnym kształcie

 

Ze względu na stale zmieniającą się różnorodność i kształt sprężyn wymagane jest, aby maszyna sprężynowa spełniała wymagania wygodnej regulacji i była odpowiednia dla wielu odmian.Nowa maszyna do formowania sprężyn profilowanych była w stanie wykonać szereg skomplikowanych czynności, od podawania drutu do sprężyn zwojowych i gięcia, a na koniec może również wykonywać obróbkę haczykowo-pętelkową ogona sprężyny.Może nie tylko wytwarzać sprężyny naciskowe, ale także z łatwością wytwarzać sprężyny naciągowe, skrętne, dwugłowicowe sprężyny skrętne, sprężyny dwuwarstwowe i różne rodzaje sprężyn.

 

Przemysłowa podwójna sprężyna skrętna SUS304 0,07 mm 2

 

Sprężyny o specjalnym kształcie nazywane są również sprężynami o specjalnym kształcie.Rodzaje sprężyn o specjalnym kształcie:
Sprężyny o specjalnych kształtach można podzielić na sprężyny o specjalnym kształcie, skrętne o specjalnym kształcie, naciągowe o specjalnym kształcie, pierścienie osadcze o specjalnym kształcie itp. Wśród nich więcej sprężyn o specjalnym kształcie zajmują sprężyny skrętne o specjalnym kształcie .
Sprężyny naciskowe o specjalnym kształcie są podzielone na sprężyny wieżowe, sprężyny o zmiennym skoku i sprężyny kwadratowe.
Sprężyny naciągowe o specjalnym kształcie dzielą się na: sprężynę naciągową gęstą, sprężynę naciągową o zmiennym skoku, sprężynę naciągową wieży, sprężynę naciągową kwadratową.
Sprężyny skrętne o specjalnym kształcie dzielą się na: podwójne sprężyny skrętne, pojedyncze sprężyny skrętne i specjalne sprężyny skrętne.
Powyżej przedstawiono rodzaje sprężyn o specjalnym kształcie wyróżniające się roboczą formą sprężyny.Sprężyny o specjalnym kształcie mają nie tylko specjalny kształt.Czasami do wykonania ich w określonym środowisku potrzebne są materiały o specjalnym kształcie (druty stalowe).Te sprężyny z materiałów o specjalnych kształtach nazywane są również sprężynami o specjalnym kształcie.
Typowe materiały o specjalnych kształtach obejmują: owalny drut stalowy, trójkątny drut stalowy, trapezowy drut stalowy i różne dziwne kształty surowców.
Te specjalnie ukształtowane druty stalowe, aby sprostać różnym warunkom użytkowania, niektóre służą do mocowania części instalacyjnej, a inne zapewniają większą elastyczność.

 

Przemysłowa podwójna sprężyna skrętna SUS304 0,07 mm 3

FAQ

 

P: Czy jesteś fabryką?
Odp.: Jesteśmy 32-letnią fabryką, odbieramy zamówienia OEM / ODM.

P: Kiedy mogę otrzymać wycenę?
O: Zacytujemy Cię w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas lub podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli najpierw odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

P: Jak dostosować (OEM / ODM)?
Odp.: Jeśli masz rysunki lub próbki produktów, prześlij je do nas, a my dostosujemy je do twoich wymagań.Zapewniamy również profesjonalne porady dotyczące produktów, aby zmaksymalizować wydajność projektu.

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp.: Zwykle zajmuje to 5 ~ 15 dni, w zależności od potrzebnej ilości.Jeśli czas jest pilny, możesz to zorganizować.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617630277205

WhatsApp : +8615560108187