Obróbka cieplna Sprężyny rozciągane zwojów SS316

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUIHUANG
Orzecznictwo: ISO9001,IATF16949
Numer modelu: Dostosuj
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Discuss
Szczegóły pakowania: Karton + drewniane pudełko
Czas dostawy: omawiać
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Zgodnie z zamówieniem
Usługa: OEM Rodzaj obciążenia: Rozbudowa
Średnica przewodu: 0,06 mm ~ 15 mm Materiał: Stal nierdzewna
Obróbka powierzchniowa: Zwyczaj Średnica: Zwyczaj
uszczelka: Karton + drewniane pudełko Wysokość: Zwyczaj
High Light:

Sprężyny naciągowe zwojów do obróbki cieplnej

,

sprężyny rozciągające zwojów SS316

,

sprężyny z drutu muzycznego SS316

Obróbka cieplna Przedłużenie cewki Sprężyny skrętne / Cynkowanie Drutowe sprężyny do zabawek

 

Wprowadzenie do produktu: Sprężyny naciągowe (zwane również sprężynami naciągowymi, nazywane sprężynami naciągowymi) to sprężyny śrubowe, które przenoszą napięcie osiowe.Sprężyny naciągowe są zwykle wykonane z materiałów o okrągłym przekroju.Gdy nie są obciążone, zwoje sprężyny naciągowej są na ogół napięte i nie ma szczeliny.
Dwa końce są podzielone na różne specyfikacje, takie jak z hakiem, bez haka (osłona ochronna), z pierścieniem ciągnącym lub jeden z hakiem i jeden ze sprężyną naciągową.
Model i materiał: dostosowane lub zaprojektowane zgodnie z rysunkami użytkownika

 

Obróbka cieplna Sprężyny rozciągane zwojów SS316 0

 

Sprężyny rozciągane cechy produktu

 

Materiał Drut ze stali sprężynowej, stal nierdzewna 304/303/316, drut muzyczny, drut miedziany, drut z brązu fosforowego lub dowolny dostępny drut.
Wykończeniowy Zaokrąglanie końcówek, polerowanie, polerowanie elektrochemiczne itp.
Proces Sprężyna CNC
Pole aplikacji Elektroniczna część zamienna, części mebli, części do telefonów komórkowych, części sprzętu samochodowego, elementy wyposażenia siłowni itp.
Obróbka powierzchniowa

Anodowanie, polerowanie, malowanie proszkowe, pasywacja, piaskowanie, niklowanie,

Cynkowanie, chromowanie, obróbka cieplna, utlenianie

Podanie

Elektroniczne, auto, urządzenie elektryczne, maszyna elektryczna, zabawka, leczenie,

głośniki, meble i sprzęt fitness oraz inne branże.

Projekt Według rysunku klienta lub próbki
Ekwipunek

Maszyny sprężynowe CNC, wykrawarki CNC, frezarki CNC, tokarki CNC,

Centrum obróbcze CNC, automaty tokarskie, cięcie liniowe, szlifierka itp.

Standard JIS, DIN, ANSI, EN itp.
Tolerancja 0,005 mm - 0,01 mm
Chropowatość powierzchni Ra 1,6 -3,2
Opakowanie

Piankowy worek foliowy + zewnętrzny - standardowy karton / pudełko kartonowe z paletą

+ Folia stretch

Oprogramowanie Auto CAD, Solid work, UG: PDF, DWG, DXF, IGS, STEP, SLDPRT


Obróbka cieplna Sprężyny rozciągane zwojów SS316 1

 

Stosowanie Sprężyny rozciągane

Elektroniczne, auto, urządzenie elektryczne, maszyna elektryczna, zabawka, leczenie,głośniki, meble i sprzęt fitness oraz inne branże.

 

Długotrwałe użytkowanie spowoduje zmiany w kształcie i działaniu sprężyny naciągowej.Jeśli było to w określonych warunkach, sprężyna naciągowa może podlegać zmianom jakościowym pod wpływem warunków zewnętrznych.Na ogół występują następujące sytuacje:
1. Zużycie sprężyny naciągowej:
Zużycie dzieli się na: ścierne, zmęczeniowe i korozyjne.
2. Kruche pęknięcie:
Większość pęknięć sprężyn to pęknięcia kruche.Dopiero przy wysokiej temperaturze roboczej może dojść do pęknięcia tworzywa sztucznego.W inżynierii pękanie zmęczeniowe, pękanie korozyjne naprężeniowe i pękanie kruche wodorowe nazywane są pękaniem kruchym.
3. Zmęczeniowe pęknięcie sprężyny naciągowej:
Sprężyna pęka pod cyklicznym obciążeniem.
4. Kruchość wodorowa, kruchość kadmu, kruchość czarna:
Kruche pęknięcie spowodowane nadmiernymi zanieczyszczeniami w materiale sprężyny.
5. Pęknięcie zmęczeniowe korozyjne:
Sprężyna naciągowa pęka w wyniku połączonego działania obciążenia cyklicznego i czynnika korozyjnego.
6. Pęknięcie korozyjne naprężeniowe:
Sprężyna naciągowa pęka pod wpływem połączonego działania naprężeń rozciągających i czynników korozyjnych.

Obróbka cieplna Sprężyny rozciągane zwojów SS316 2

Jak wybrać materiał na wiosnę


Wybór materiału sprężyny powinien być określony na podstawie takich czynników, jak rodzaj obciążenia sprężyny, stan naprężenia, wielkość naprężenia, temperatura pracy, środowisko, żywotność, wymagania dotyczące przewodnictwa i przewodności magnetycznej, wydajność procesu, źródło materiału i cena.Przy określaniu profilu materiału
Wybór materiału sprężyny powinien być określony na podstawie takich czynników, jak rodzaj obciążenia sprężyny, stan naprężenia, wielkość naprężenia, temperatura pracy, środowisko, żywotność, wymagania dotyczące przewodnictwa i przewodności magnetycznej, wydajność procesu, źródło materiału i cena.
Przy określaniu kształtu przekroju poprzecznego i wielkości materiałów należy najpierw wybrać serie rozmiarów określone w normach krajowych i ministerialnych, aw miarę możliwości unikać materiałów z niestandardowymi specyfikacjami serii.
Małe i średnie sprężyny, zwłaszcza spiralne sprężyny naciągowe, powinny mieć pierwszeństwo przed drutami stalowymi wzmocnionymi, drutami stalowymi ciągnionymi na zimno izotermicznymi z kąpielą ołowiową oraz drutami ze stali hartowanej hartowanej w oleju, które mają wyższą wytrzymałość i dobrą jakość powierzchni oraz ich wydajność zmęczeniowa jest wyższa niż w przypadku zwykłego hartowania.Drut ze stali hartowanej, prosta obróbka, dobra produktywność i stabilna jakość.
Drut ze stali sprężynowej węglowej i drut ze stali fortepianowej wytwarzają duże naprężenia szczątkowe po ciągnieniu na zimno.Po obróbce sprężyny występuje duże naprężenie szczątkowe, a po odpuszczaniu zmienia się rozmiar, co utrudnia kontrolę dokładności wymiarowej.Hartowany w oleju i odpuszczany drut stalowy jest modulowany i wzmacniany po naciągnięciu drutu stalowego do określonego rozmiaru.W zasadzie nie ma szczątkowego naprężenia.Po uformowaniu sprężyny jest ona odpuszczana w niskiej temperaturze, zmiana rozmiaru jest niewielka, a odporność na ciepło jest lepsza niż ciągnione na zimno. Wzmocnij drut stalowy.

 

Zwyczaj Sprężyny rozciągane

 

Jeśli potrzebujesz specjalnej konstrukcji sprężyny, nasi specjaliści ds. Projektowania pomogą w zamówieniu niestandardowych sprężyn naciągowych.Będziemy współpracować z Tobą, aby upewnić się, że niestandardowe sprężyny naciągowe spełniają wszystkie Twoje potrzeby i mieszczą się w Twoim budżecie.Jako doświadczony ekspert w produkcji sprężyn naciągowych, HuiHuang może pracować na podstawie nowych lub istniejących niestandardowych projektów, aby dostarczyć potrzebne sprężyny naciągowe

 

Obróbka cieplna Sprężyny rozciągane zwojów SS316 3

 

 

Proces projektowania wiosny
Przestrzeń urządzenia: Aby zaprojektować sprężynę naciskową, należy dokładnie zrozumieć przestrzeń wymaganą przez sprężynę urządzenia, aby skutecznie opanować podstawowe warunki produkcji sprężyny naciskowej, takie jak średnica zewnętrzna, średnica wewnętrzna i długość swobodna.
Obciążenie skoku działania: Konstrukcja sprężyny naciskowej musi jasno uwzględniać pozycję do przesunięcia i wymaganą siłę sprężystości.Określ położenie i zrozum wymaganą elastyczność, a następnie określ materiał, średnicę drutu i liczbę zwojów.
Czynniki środowiskowe: na sprężyny działające w różnych środowiskach będą miały wpływ czynniki środowiskowe, które będą miały wpływ na ich żywotność.Dlatego projektant musi uwzględnić zmiany temperatury i wilgotności otoczenia.Temperatura ma duży wpływ na żywotność wiosny, a wilgoć jest łatwa do wywołania. Sprężyna bez obróbki powierzchniowej ulega utlenieniu.Dlatego czynniki środowiskowe mogą determinować, czy sprężyna wymaga obróbki powierzchni i doboru materiału.
Odległość między dwoma końcami: dwa końce sprężyny naciągowej wpłyną na kształt haka i swobodną długość sprężyny naciągowej.Przestrzeń może określać rozmiar i średnicę zewnętrzną części przyczepnej.
Obciążenie napinające: Obciążenie napinające określa materiał i średnicę drutu sprężyny, a rozmiar części przyczepnej można dostosować do długości naprężenia wstępnego.
Średnica zewnętrzna trzpienia: Średnica wewnętrzna sprężyny skrętnej jest określana na podstawie rozmiaru trzpienia, ale należy wziąć pod uwagę zmianę korpusu sprężyny po skręceniu, dlatego należy zachować odpowiedni zapas.
Wewnętrzna średnica przestrzeni na urządzenie: Jeśli urządzenie ze sprężyną skrętną przyjmuje typ wpuszczony, należy uwzględnić przestrzeń wnękową.Przestrzeń określa zewnętrzną średnicę, swobodną długość i liczbę zwojów korpusu sprężyny.
Punkt podparcia skrętnego: musi istnieć punkt, w którym sprężyna skrętna działa, i ten punkt może określić długość i kształt drążka skrętnego.
Punkt początkowy i końcowy akcji: położenie kątowe drążka skrętnego z punktem podparcia, gdy nie wykonuje on pracy.Długość, kształt i kąt drążka skrętnego z punktem podparcia można jasno określić.

Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest jednostką zarządzającą China Spring Industry Association oraz jednostką zarządzającą China Internal Combustion Engine Electrical and Electronic Industry Association.Założone w 1987 roku jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech, które przeszło międzynarodowy certyfikat systemu jakości IATF16949.Siedziba firmy znajduje się w mieście Xinxiang w prowincji Henan. Strefa rozwoju przemysłowego obejmuje obszar 45 akrów i powierzchnię konstrukcyjną 20 000 metrów kwadratowych.Ma wygodny transport i piękne otoczenie.Firma ma silną siłę techniczną.Posiada międzynarodowy zaawansowany sprzęt do produkcji sprężyn i sprzęt testujący.Ma Zhongyuan Spring Research Institute i Henan Engineering Technology Center.Zrzeszając wielu profesjonalistów i utalentowanych menedżerów w branży, firma stała się silną profesjonalną firmą produkującą sprężyny.Firma zawsze dążyła do innowacyjnego rozwoju i nawiązała współpracę z Instytutem Badań Mechanicznych Chińskiej Akademii Nauk.Głównymi produktami firmy są: sprężyny do rozruszników samochodowych, sprężyny śrubowe, sprężyny płaskie, sprężyny przełączników, sprężyny do sprzętu AGD, sprężyny pomp olejowych, różne sprężyny przełączników, sprężyny fotela, sprężyny falowe, sprężyny cylindryczne, sprężyny talerzowe, elementy tłoczone, oraz różne sprężyny naciągowe i inne sprężyny o specjalnym kształcie.Uczciwość, wysoka jakość i obsada Huispring zawsze były naszą filozofią biznesową.

 

Opakowanie produktu: zazwyczaj pewna liczba przezroczystych toreb plastikowych, a następnie opakowanie kartonowe.Oczywiście, jeśli masz specjalne wymagania, możemy je również spełnić.Mamy kilku stałych partnerów: Bosch, Petra, Hitachi, dicks, dongfeng electric itp. Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Indie i Australia, więc nie musisz martwić się o transport, jeśli Twoje produkty znajdują się w naszej ofercie.

 

Obróbka cieplna Sprężyny rozciągane zwojów SS316 4

FAQ
P: Czy jesteś fabryką?
Odp.: Jesteśmy 32-letnią fabryką, odbieramy zamówienia OEM.

P: Kiedy mogę otrzymać wycenę?
O: Zacytujemy Cię w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas lub podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli najpierw odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

P: Jak dostosować (OEM / ODM)?
Odp.: Jeśli masz rysunki lub próbki produktów, prześlij je do nas, a my dostosujemy je do twoich wymagań.Zapewniamy również profesjonalne porady dotyczące produktów, aby zmaksymalizować wydajność projektu.

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp.: Zwykle zajmuje to 5 ~ 15 dni, w zależności od potrzebnej ilości.Jeśli czas jest pilny, możesz to zorganizować.

 

Jak wybrać producenta sprężyn?Możemy ocenić, sprawdzając następujące 10 punktów producentów sprężyn:
1. Rodzaje sprężyn, które można wyprodukować.
Różne rodzaje sprężyn wymagają różnego wyposażenia produkcyjnego.Im więcej typów można wyprodukować, tym pełniejsze wyposażenie produkcyjne firmy.
2. Zapytaj o dokładność wykonania sprężyny.
Precyzja wykonania sprężyn odzwierciedla możliwości technologiczne fabryki sprężyn.Im wyższa precyzja produkcji, tym większą wagę przywiązuje fabryka sprężyn do jakości produktów.
3. Czy istnieje zespół badawczo-rozwojowy.
Zespół R&D jest niezbędny dla przedsiębiorstwa.Zespół badawczo-rozwojowy fabryki wiosennej może sprawić, że to przedsiębiorstwo będzie się rozwijać w kierunku nowych procesów i nowych technologii.~ Innowacyjna zdolność
4. Czy sprzęt produkcyjny jest importowany.
Większość domowych urządzeń sprężynowych jest wykorzystywana do produkcji nieistotnych części sprężyny, ogólna dokładność produkcji jest niska i występuje pewna luka w konsystencji produktu.Im wyższa dokładność wyposażenia sprężynowego, tym wyższa precyzja sprężyny może być wykonana.
5. Wyniki produkcji wiosennej.
Produkcja sprężyn reprezentuje zdolność produkcyjną tego przedsiębiorstwa.Im większa zdolność produkcyjna, tym silniejsza zdolność dostaw i silniejsza względna gwarancja dostawy.
6. Dla jakich producentów są dostawcy?
Jak to się mówi, aby poślubić żonę, trzeba wybrać odpowiednią osobę, a także znaleźć partnera.Na przykład działasz w branży motoryzacyjnej, a Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest sprężyną dla przemysłu motoryzacyjnego.Dostarczają bezpośrednio do niemieckiej firmy Bosch, więc jakość produktu musi być bardzo gwarantowana.To jest dla ciebie bardzo odpowiednie.Jeśli robisz długopis i potrzebujesz zwykłej sprężyny do długopisu, ta jasna sprężyna może nie być dla Ciebie odpowiednia.Powinieneś wybrać zwykłą fabrykę sprężyn.
7. Czy istnieje specjalny dział testowy i czy sprzęt testujący jest kompletny.
Dział inspekcji jest niezbędnym działem przedsiębiorstwa wiosennego.Jeśli nikt nie nadzoruje kontroli jakości, albo kontrola jakości nie może użyć skutecznego sprzętu do kontroli, to nikt nie odważyłby się używać takich produktów.
8. Jaki jest wadliwy współczynnik wyprodukowanej sprężyny?,
Uszkodzony wskaźnik sprężyn kwalifikowanych producentów sprężyn wynosi zwykle od 5 do 12 części na milion.Dane te zawierają dane niezgodnych produktów wykrytych przez producenta.Im mniejsze dane, tym większa dokładność i spójność produkcji wiosennej.
9. Gdzie znajdują się surowce, z których pochodzą zakupione sprężyny i czy są one sprawdzane płyta po płycie.
Bardzo ważny jest proces produkcji sprężyny, ważniejszy jest surowiec sprężyny.Niektórzy sprzedawcy materiałów sprzedają ten sam materiał za 5 juanów, a niektórzy sprzedawcy materiałów za 10 juanów.Dlaczego to?Z jednej strony to konsystencja drutu stalowego, np. W niektórych miejscach, gdzie jest gruby, a w niektórych miejscach, z drugiej strony, czy skład materiału sprężynowego jest równomiernie rozłożony i czy zawartość jest kwalifikowana.Sprężyna wyprodukowana z niekwalifikowanych surowców sprężynowych jest również niekwalifikowana, na przykład często pęka lub odkształca się, a obciążenie sprężyny nie może zostać osiągnięte.
10. Czy posiada świadectwo kwalifikacji odpowiedniej branży.
Dla przemysłu sprężynowego są bardzo trudne do uzyskania certyfikaty, takie jak IATF16949 i GJB 9001C.Są to bardzo rzadkie certyfikaty.Jeśli ta wiosenna firma ma takie kwalifikacje, to przynajmniej okazuje się bardzo formalna.
Na koniec musimy jeszcze przeprowadzić inspekcje na miejscu i sprawdzić, ile wynosi kapitał zakładowy tej wiosennej fabryki, aby uniknąć późniejszych problemów z dostawami.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617630277205

WhatsApp : +8615560108187