5,6 mm 304 303 316 Sprężyny naciągowe ze stali nierdzewnej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUIHUANG
Orzecznictwo: ISO9001,IATF16949
Numer modelu: Dostosuj
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Discuss
Szczegóły pakowania: Karton + drewniane pudełko
Czas dostawy: omawiać
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Zgodnie z zamówieniem
Typ obciążenia: Rozbudowa Praca: OEM
Średnica przewodu: 4,5 mm Materiał: Stal nierdzewna
Obróbka powierzchniowa: Zwyczaj średnica: Zwyczaj
Uszczelka: Karton + pudełko na drewno wzrost: Zwyczaj
High Light:

Sprężyny przedłużające 5

,

6 mm

,

sprężyny przedłużające ze stali nierdzewnej 316

Sprężyny naciągowe 5,6 mm Sprężyna naciągowa ze stali nierdzewnej

 

 

Wprowadzenie produktów:

 

Sprężyny naciągowe (zwane również sprężynami naciągowymi, zwane sprężynami naciągowymi) to sprężyny śrubowe, które przenoszą napięcie osiowe.Sprężyny naciągowe są zazwyczaj wykonane z materiałów o okrągłym przekroju.W stanie nieobciążonym zwoje sprężyny naciągowej są na ogół ciasne i nie ma szczeliny.
Dwa końce są podzielone na różne specyfikacje, takie jak z hakiem, bez haczyka (osłona ochronna), z pierścieniem ściągającym lub jeden z hakiem i jeden ze sprężyną naciągową.
Model i materiał: dostosowany lub zaprojektowany zgodnie z rysunkami użytkownika

 

5,6 mm 304 303 316 Sprężyny naciągowe ze stali nierdzewnej 0

 

Sprężyny naciągowe cechy produktu

 

Materiał Drut ze stali sprężynowej, stal nierdzewna 304/303/316, drut muzyczny, drut miedziany, drut z brązu fosforowego lub dowolny dostępny drut.
Wykończeniowy Zaokrąglanie końcowe, polerowanie, polerowanie elektrochemiczne itp.
Proces Sprężyna CNC
Pole aplikacji Elektroniczna część zamienna, części do mebli, części do telefonów komórkowych, części do sprzętu samochodowego, wyposażenie siłowni itp.
Obróbka powierzchniowa

Anodowanie, polerowanie, malowanie proszkowe, pasywacja, piaskowanie, niklowanie,

Cynkowanie, chromowanie, obróbka cieplna, utlenianie

Podanie

Elektroniczne, auto, urządzenie elektryczne, maszyna elektryczna, zabawka, leczenie,

głośniki, meble i sprzęt fitness oraz inne branże.

Projekt Zgodnie z rysunkiem klienta lub próbką
Ekwipunek

Maszyny sprężynowe CNC, wykrawarki CNC, frezarki CNC, tokarki CNC,

Centrum obróbcze CNC, tokarki automatyczne, cięcie liniowe, szlifierka itp.

Standard JIS, DIN, ANSI, EN itp.
Tolerancja 0,005 mm - 0,01 mm
Chropowatość powierzchni Ra 1,6 -3,2
Opakowania

Woreczek piankowy + zewnętrzny - standardowy karton / pudełko kartonowe z paletą

+ Folia stretch

Oprogramowanie Auto CAD, Solid work, UG: PDF, DWG, DXF, IGS, STEP, SLDPRT


5,6 mm 304 303 316 Sprężyny naciągowe ze stali nierdzewnej 1

 

Stosowanie Sprężyny naciągowe

Elektroniczne, auto, urządzenie elektryczne, maszyna elektryczna, zabawka, leczenie,głośniki, meble i sprzęt fitness oraz inne branże.

 

Długotrwałe użytkowanie spowoduje zmiany kształtu i działania sprężyny naciągowej.W pewnych warunkach sprężyna naciągowa może podlegać zmianom jakościowym ze względu na warunki zewnętrzne.Generalnie istnieją następujące sytuacje:


1. Zużycie sprężyny naciągowej:
Zużycie dzieli się na: pękanie ścierne, zmęczeniowe i korozyjne.
2. Kruche złamanie:
Większość pęknięć wiosennych to pęknięcia kruche.Dopiero przy wysokiej temperaturze roboczej może nastąpić pęknięcie plastyczne.W inżynierii pękanie zmęczeniowe, pękanie korozyjne naprężeniowe i pękanie kruchości wodorowej nazywane są pękaniem kruchym.
3. Złamanie zmęczeniowe sprężyny naciągowej:
Sprężyna pęka pod wpływem cyklicznego obciążenia.
4. Kruchość wodorowa, kruchość kadmowa, kruchość czarna:
Kruche pękanie spowodowane nadmiernymi zanieczyszczeniami w materiale sprężyny.
5. Pęknięcie zmęczeniowe korozyjne:
Sprężyna naciągowa pęka pod wpływem połączonego działania obciążenia cyklicznego i czynnika korozyjnego.
6. Pęknięcie korozyjne naprężeniowe:
Sprężyna naciągowa pęka pod wpływem połączonego działania naprężeń rozciągających i mediów korozyjnych.

5,6 mm 304 303 316 Sprężyny naciągowe ze stali nierdzewnej 2

Jak wybrać materiał wiosenny?


Wybór materiału sprężyny powinien być określony na podstawie takich czynników, jak rodzaj obciążenia sprężyny, stan naprężenia, wielkość naprężenia, temperatura pracy, medium środowiskowe, żywotność, wymagania dotyczące przewodnictwa i przewodności magnetycznej, wydajność procesu, źródło materiału i cena.Przy określaniu profilu materiału
Wybór materiału sprężyny powinien być określony na podstawie takich czynników, jak rodzaj obciążenia sprężyny, stan naprężenia, wielkość naprężenia, temperatura pracy, medium środowiskowe, żywotność, wymagania dotyczące przewodnictwa i przewodności magnetycznej, wydajność procesu, źródło materiału i cena.
Przy określaniu kształtu przekroju poprzecznego i rozmiaru materiałów w pierwszej kolejności należy wybierać serie rozmiarów określone przez normy krajowe i normy ministerialne, a w miarę możliwości należy unikać materiałów o niestandardowych specyfikacjach serii.
Sprężyny o małych i średnich rozmiarach, zwłaszcza spiralne sprężyny naciągowe, powinny mieć pierwszeństwo w stosunku do drutów stalowych, które zostały wzmocnione, drutów stalowych ciągnionych na zimno izotermicznych z kąpielą ołowiową oraz drutów stalowych hartowanych w oleju, które mają wyższą wytrzymałość i dobrą jakość powierzchni oraz ich wydajność zmęczeniowa jest wyższa niż w przypadku zwykłego hartowania.Hartowany drut stalowy, prosta obróbka, dobra produkcyjność i stabilna jakość.
Drut ze stali węglowej sprężynowej i drut ze stali fortepianowej wytwarzają duże naprężenia szczątkowe po ciągnieniu na zimno.Po obróbce sprężyny występuje duże naprężenie szczątkowe, a po odpuszczaniu zmienia się rozmiar, co utrudnia kontrolę dokładności wymiarowej.Hartowany w oleju i odpuszczany drut stalowy jest modulowany i wzmacniany po przeciągnięciu drutu stalowego do określonego rozmiaru.W zasadzie nie ma naprężeń szczątkowych.Po uformowaniu sprężyny jest ona hartowana w niskiej temperaturze, zmiana rozmiaru jest niewielka, a stabilność odporności na ciepło jest lepsza niż ciągnienie na zimno Wzmocnienie drutu stalowego.

 

Zwyczaj Sprężyny naciągowe

 

Jeśli potrzebujesz specjalnej konstrukcji sprężyny, nasi specjaliści ds. projektowania pomogą Ci zamówić niestandardowe sprężyny naciągowe.Będziemy z Tobą współpracować, aby upewnić się, że Twoje niestandardowe sprężyny naciągowe spełniają wszystkie Twoje potrzeby i działają w ramach Twojego budżetu.Jako doświadczony ekspert w produkcji sprężyn naciągowych, HuiHuang może pracować z nowych lub istniejących niestandardowych projektów, aby dostarczyć potrzebne sprężyny naciągowe

 

5,6 mm 304 303 316 Sprężyny naciągowe ze stali nierdzewnej 3

Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest jednostką zarządzającą China Spring Industry Association i jednostką zarządzającą China Internal Combustion Engine Electrical and Electronic Industry Association.Założona w 1987 roku, jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech i przeszła międzynarodową certyfikację systemu jakości IATF16949.Siedziba firmy znajduje się w mieście Xinxiang w prowincji Henan. Strefa rozwoju przemysłowego zajmuje powierzchnię 45 akrów i ma powierzchnię konstrukcyjną 20 000 metrów kwadratowych.Ma wygodny transport i piękne otoczenie.Firma ma silną siłę techniczną.Posiada międzynarodowy zaawansowany sprzęt do produkcji sprężyn i sprzęt do testowania.Ma Zhongyuan Spring Research Institute i Henan Engineering Technology Center.Łącząc dużą liczbę profesjonalistów i talentów menedżerskich w branży, firma stała się silną profesjonalną firmą produkującą sprężyny.Firma zawsze przestrzegała innowacyjnego rozwoju i nawiązała współpracę z Chińskim Instytutem Badań Mechanicznych Akademii Nauk.Głównymi produktami firmy są: sprężyny rozruszników samochodowych, sprężyny śrubowe, sprężyny płaskie, sprężyny przełączników, sprężyny AGD, sprężyny pomp olejowych, różne sprężyny przełączników, sprężyny pochylania siedzeń, sprężyny faliste, sprężyny cylindryczne, sprężyny talerzowe, elementy tłoczone, oraz różne sprężyny naciągowe i inne sprężyny o specjalnym kształcie.Uczciwość, wysoka jakość i obsada Huispring zawsze były naszą filozofią biznesową.

 

Opakowanie produktu: na ogół pewna liczba przezroczystych torebek plastikowych, a następnie przez opakowanie kartonowe. Oczywiście, jeśli masz specjalne wymagania, możemy je również spełnić. Mamy kilku stałych partnerów: Bosch, Petra, Hitachi, dicks, dongfeng electric , itp. Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Indie i Australia. Nie musisz się więc martwić o transport, dopóki Twoje produkty znajdują się w naszym asortymencie.

 

5,6 mm 304 303 316 Sprężyny naciągowe ze stali nierdzewnej 4

FAQ
P: Czy jesteś fabryką?
Odp .: Jesteśmy 32-letnią fabryką, odbieramy zamówienia OEM.

P: Kiedy mogę otrzymać wycenę?
Odp .: Zacytujemy Cię w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas lub podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli najpierw odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

P: Jak dostosować (OEM/ODM)?
Odp .: Jeśli masz rysunki produktów lub próbki, prześlij je do nas, a my możemy je dostosować zgodnie z Twoimi wymaganiami.Udzielimy również naszych profesjonalnych porad dotyczących produktów, aby zmaksymalizować wydajność projektowania.

P: Jak długi jest czas dostawy?
Odp .: Zwykle zajmuje to 5 ~ 15 dni, w zależności od potrzebnej ilości.Jeśli czas jest pilny, możesz to załatwić.

 

Jak wybrać producenta sprężyn?Możemy to ocenić, sprawdzając następujące 10 punktów producentów sprężyn:
1. Rodzaje sprężyn, które można wyprodukować.
Różne typy sprężyn wymagają różnych urządzeń produkcyjnych.Im więcej rodzajów można wyprodukować, tym pełniejsze wyposażenie produkcyjne firmy.
2. Zapytaj o dokładność wykonania sprężyny.
Precyzja wykonania sprężyn odzwierciedla możliwości technologiczne fabryki sprężyn.Im wyższa precyzja wykonania, tym więcej uwagi fabryka sprężyn przykłada do jakości produktów.
3. Czy istnieje zespół badawczo-rozwojowy.
Zespół R&D jest niezbędny dla przedsiębiorstwa.Zespół badawczo-rozwojowy fabryki sprężyn może sprawić, że to przedsiębiorstwo będzie się rozwijać w kierunku nowych procesów i nowych technologii.~Innowacyjna zdolność
4. Czy sprzęt produkcyjny jest importowany.
Większość krajowych urządzeń sprężynowych jest wykorzystywana do produkcji niektórych nieistotnych części sprężyny, ogólna dokładność produkcji jest niska i istnieje pewna luka w konsystencji produktu.Im wyższa precyzja osprzętu sprężynowego, tym wyższa precyzja sprężyny może być wykonana.
5. Produkcja wiosenna.
Produkcja sprężyn reprezentuje możliwości produkcyjne tego przedsiębiorstwa.Im większa zdolność produkcyjna, tym większa zdolność dostaw i tym silniejsza względna gwarancja dostawy.
6. Dla jakich producentów są dostawcy?
Jak mówi przysłowie, aby poślubić żonę, trzeba wybrać odpowiednią osobę, a także znaleźć partnera.Na przykład działasz w branży motoryzacyjnej, a Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest sprężyną dla przemysłu motoryzacyjnego.Zaopatrują bezpośrednio niemiecką firmę Bosch, więc jakość produktu musi być bardzo gwarantowana.To jest dla ciebie bardzo odpowiednie.Jeśli robisz długopis i chcesz mieć zwykłą sprężynę do długopisu, ta jasna sprężyna może nie być dla Ciebie odpowiednia.Powinieneś wybrać zwykłą fabrykę sprężyn.
7. Czy istnieje specjalny dział testowy i czy sprzęt testujący jest kompletny.
Dział inspekcji jest niezbędnym działem przedsiębiorstwa wiosennego.Jeśli nikt nie nadzoruje kontroli jakości, albo kontrola jakości nie może używać skutecznego sprzętu do kontroli, to nikt nie odważyłby się użyć takich produktów.
8. Jaka jest wadliwa stawka wyprodukowanej sprężyny?,
Wadliwy wskaźnik sprężyn kwalifikowanych producentów sprężyn wynosi na ogół od 5 do 12 części na milion.Dane te zawierają dane o niezgodnych produktach wykrytych przez producenta.Im mniejsze dane, tym większa dokładność i spójność produkcji wiosennej.
9. Gdzie znajdują się surowce do zakupionych sprężyn i czy są one sprawdzane płytka po płytce.
Bardzo ważny jest proces produkcji sprężyny, a ważniejszy jest surowiec sprężyny.Niektórzy sprzedawcy materiałów sprzedają ten sam materiał za 5 juanów, a niektórzy za 10 juanów.Dlaczego to?Z jednej strony jest to konsystencja drutu stalowego, np. miejsca, w których jest gruby, a z drugiej strony to, czy skład materiału sprężynowego jest równomiernie rozłożony i czy zawartość jest kwalifikowana.Sprężyna produkowana z niewykwalifikowanych surowców sprężynowych jest również bez zastrzeżeń, takich jak częste pękanie lub deformacja, a obciążenie sprężyny nie może zostać osiągnięte.
10. Czy posiada świadectwo kwalifikacyjne odpowiedniej branży.
Dla branży sprężynowej niektóre certyfikaty są bardzo trudne do uzyskania, takie jak IATF16949 i GJB 9001C.To bardzo rzadkie certyfikaty.Jeśli ta wiosenna firma ma te kwalifikacje, to przynajmniej okazuje się, że jest bardzo formalna.
Na koniec musimy jeszcze przeprowadzać inspekcje na miejscu i sprawdzać, jaki jest kapitał zakładowy tej fabryki sprężyn, aby uniknąć późniejszych problemów z dostawami.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617630277205

WhatsApp : +8615560108187