0,1 mm podwójna spiralna sprężyna skrętna SS304 do maszyn rolniczych

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUIHUANG
Orzecznictwo: ISO9001,IATF16949
Numer modelu: Dostosuj
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Discuss
Szczegóły pakowania: Karton + drewniane pudełko
Czas dostawy: omawiać
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Zgodnie z zamówieniem
Usługa: OEM Średnica przewodu: 0,1 mm ~ 9 mm
Materiał: Stal nierdzewna Obróbka powierzchniowa: poszycie, natryskiwanie
Wysyłka : Drogą morską / powietrzną / ekspresową uszczelka: Karton + drewniane pudełko
Stosowanie: Przemysłowe, przemysłowe rozmiar: Dostosowane rozmiary
High Light:

Podwójna sprężyna skrętna 0

,

1 mm

,

spiralna sprężyna skrętna 0

Producent Wysokiej jakości sprężyny skrętne z podwójną spiralą Sprężyny skrętne do maszyn rolniczych

 

Wspólną funkcją sprężyny skrętnej jest skręcanie, a następnie powrót do pierwotnego położenia.Najbardziej znanym zastosowaniem sprężyny skrętnej jest staromodny spinacz do bielizny.Wytrzymała sprężyna skrętna łączy środek klasycznego drewnianego korpusu.Jak wszyscy widzieliśmy, kiedy użytkownik zapina spinacz do bielizny, umieszcza go na ubraniu i puszcza;nacisk sprężyny skrętnej zabezpiecza ubranie na sznurku.

 

Tysiące innych zastosowań sprężyn skrętnych działa w podobny sposób;od agrafek i pułapek na myszy po schowki i drzwi garażowe.W każdym zastosowaniu, w którym istnieje potrzeba siły obrotowej, prawdopodobnie odpowiednia będzie sprężyna skrętna.

 

Sprężyna skrętna jest używana, gdy potrzebny jest moment obrotowy.Istnieją dwa rodzaje konstrukcji sprężyn skrętnych - pojedyncze i podwójne, przy czym najpopularniejsze są sprężyny skrętne pojedyncze.Kiedy sprężyna skrętna jest montowana na wale, ważne jest, aby pamiętać, że ponieważ sprężyna jest obracana w normalnym kierunku, średnica wewnętrzna zmniejsza się, co może powodować zakleszczenie na wale i niepotrzebne naprężenia sprężyny;ważne jest, aby wziąć pod uwagę wewnętrzną średnicę sprężyny wraz z rozmiarem wału, nad którym pracuje.Zwykle bardziej plastyczne materiały sprężynowe.

 

0,1 mm podwójna spiralna sprężyna skrętna SS304 do maszyn rolniczych 0

 

Skręcanie sprężyny skrętnej:

 

Gdy sprężyna jest skręcona, materiał jest rozciągany lub ścinany, na przykład obliczenie skręcenia.Dlatego granica kąta skręcenia jest spowodowana uszkodzeniem materiału.Gdy materiał jest odkształcony plastycznie, nie można go przywrócić.Dlatego ostatecznie sprowadza się do wytrzymałości na rozciąganie i ścinanie materiału.Oczywiście naprężenie von Misesa obliczone według czwartej teorii wytrzymałości jest maksymalną wytrzymałością, jaką materiał może wytrzymać.W połączeniu z długością sprężyny można obliczyć maksymalny dopuszczalny kąt skręcenia.

 

Atrybuty produktów sprężyn skrętnych

 

Materiał Drut ze stali sprężynowej, stal nierdzewna 304/303/316, drut muzyczny, drut miedziany, drut z brązu fosforowego lub dowolny dostępny drut.
Wykończeniowy Zaokrąglanie końcówek, polerowanie, polerowanie elektrochemiczne itp.
Proces Sprężyna CNC
Pole aplikacji Elektroniczna część zamienna, części mebli, części do telefonów komórkowych, części sprzętu samochodowego, elementy wyposażenia siłowni itp.
Obróbka powierzchniowa

Anodowanie, polerowanie, malowanie proszkowe, pasywacja, piaskowanie, niklowanie,

Cynkowanie, chromowanie, obróbka cieplna, utlenianie

Podanie

Elektroniczne, auto, urządzenie elektryczne, maszyna elektryczna, zabawka, leczenie,

głośniki, meble i sprzęt fitness oraz inne branże.

Projekt Według rysunku klienta lub próbki
Ekwipunek

Maszyny sprężynowe CNC, wykrawarki CNC, frezarki CNC, tokarki CNC,

Centrum obróbcze CNC, automaty tokarskie, cięcie liniowe, szlifierka itp.

Standard JIS, DIN, ANSI, EN itp.
Tolerancja 0,005 mm - 0,1 mm
Chropowatość powierzchni Ra 1,6 -3,2
Opakowanie

Piankowy worek foliowy + zewnętrzny - standardowy karton / pudełko kartonowe z paletą

+ Folia stretch

Oprogramowanie Auto CAD, Solid work, UG: PDF, DWG, DXF, IGS, STEP, SLDPRT

 

Stosowanie Sprężyny skrętne

 

Lotnictwo, motoryzacja, motocykl, rower, sprzęt automatyczny, sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenie medyczne, zabawka, telekomunikacja, komputer, przyrząd i miernik, meble, narzędzia elektryczne, formy i inne branże.

 

0,1 mm podwójna spiralna sprężyna skrętna SS304 do maszyn rolniczych 1

Zwyczaj Sprężyny skrętne

 

Sprężyna skrętna jest ostatecznym wariantem sprężyny, od pojedynczej sprężyny skrętnej po specjalną sprężynę skrętną z podwójną sprężyną skrętną, a nawet odkształcenie różnych drążków skrętnych, które można kształtować zgodnie z projektem.Dlatego trudno jest uchwycić niezbędne informacje dotyczące sprężyny skrętnej podczas projektowania:
(1) Długość swobodna.
(2) Średnica kontrolna: (a) średnica zewnętrzna, (b) średnica wewnętrzna, (c) średnica wewnętrzna obudowy, lub (d) średnica zewnętrzna przechodzącego okrągłego pręta.
(3) Rozmiar drutu „średnica drutu”.
(4) Materiały (rodzaj i gatunek).
(5) Liczba zwojów: (a) całkowita liczba zwojów i (b) gra praworęczna lub leworęczna.
(6) Siła skręcająca: funty odchylone pod pewnym kątem.
(7) Maksymalne ugięcie (kąt z pozycji swobodnej).
(8) Forma końca.
Proszę podać: średnicę materiału (d), średnicę zewnętrzną (D), długość ramienia skrętnego (L), wysokość swobodną (Lo) i inne wymiary geometryczne, takie jak moment prowadzący (T 1 T 2 ... T j) oraz odpowiednia suma Odpowiadający kąt skręcenia (Ψ)

 

Sprężyny niestandardowe

 

Opakowanie produktu: zazwyczaj pewna liczba przezroczystych toreb plastikowych, a następnie opakowanie kartonowe.Oczywiście, jeśli masz specjalne wymagania, możemy je również spełnić.Mamy kilku stałych partnerów: Bosch, Petra, Hitachi, dicks, dongfeng electric itp. Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Indie i Australia, więc nie musisz martwić się o transport, jeśli Twoje produkty znajdują się w naszej ofercie.

0,1 mm podwójna spiralna sprężyna skrętna SS304 do maszyn rolniczych 2

FAQ


P: Czy jesteś fabryką?
Odp.: Jesteśmy 32-letnią fabryką, odbieramy zamówienia OEM.

P: Kiedy mogę otrzymać wycenę?
O: Zacytujemy Cię w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.Jeśli pilnie potrzebujesz ceny, zadzwoń do nas lub podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli najpierw odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

P: Jak dostosować (OEM / ODM)?
Odp.: Jeśli masz rysunki lub próbki produktów, prześlij je do nas, a my dostosujemy je do twoich wymagań.Zapewniamy również profesjonalne porady dotyczące produktów, aby zmaksymalizować wydajność projektu.

P: Jak długi jest twój czas dostawy?
Odp.: Zwykle zajmuje to 5 ~ 15 dni, w zależności od potrzebnej ilości.Jeśli czas jest pilny, możesz to zorganizować.

 

Jak wybrać producenta sprężyn?Możemy ocenić, sprawdzając następujące 10 punktów producentów sprężyn:
1. Rodzaje sprężyn, które można wyprodukować.
Różne rodzaje sprężyn wymagają różnego wyposażenia produkcyjnego.Im więcej typów można wyprodukować, tym pełniejsze wyposażenie produkcyjne firmy.
2. Zapytaj o dokładność wykonania sprężyny.
Precyzja wykonania sprężyn odzwierciedla możliwości technologiczne fabryki sprężyn.Im wyższa precyzja produkcji, tym większą wagę przywiązuje fabryka sprężyn do jakości produktów.
3. Czy istnieje zespół badawczo-rozwojowy.
Zespół R&D jest niezbędny dla przedsiębiorstwa.Zespół badawczo-rozwojowy fabryki wiosennej może sprawić, że to przedsiębiorstwo będzie się rozwijać w kierunku nowych procesów i nowych technologii.~ Innowacyjna zdolność
4. Czy sprzęt produkcyjny jest importowany.
Większość domowych urządzeń sprężynowych jest wykorzystywana do produkcji nieistotnych części sprężyny, ogólna dokładność produkcji jest niska i występuje pewna luka w konsystencji produktu.Im wyższa dokładność wyposażenia sprężynowego, tym wyższa precyzja sprężyny może być wykonana.
5. Wyniki produkcji wiosennej.
Produkcja sprężyn reprezentuje zdolność produkcyjną tego przedsiębiorstwa.Im większa zdolność produkcyjna, tym silniejsza zdolność dostaw i silniejsza względna gwarancja dostawy.
6. Dla jakich producentów są dostawcy?
Jak to się mówi, aby poślubić żonę, trzeba wybrać odpowiednią osobę, a także znaleźć partnera.Na przykład działasz w branży motoryzacyjnej, a Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest sprężyną dla przemysłu motoryzacyjnego.Dostarczają bezpośrednio do niemieckiej firmy Bosch, więc jakość produktu musi być bardzo gwarantowana.To jest dla ciebie bardzo odpowiednie.Jeśli robisz długopis i potrzebujesz zwykłej sprężyny do długopisu, ta jasna sprężyna może nie być dla Ciebie odpowiednia.Powinieneś wybrać zwykłą fabrykę sprężyn.
7. Czy istnieje specjalny dział testowy i czy sprzęt testujący jest kompletny.
Dział inspekcji jest niezbędnym działem przedsiębiorstwa wiosennego.Jeśli nikt nie nadzoruje kontroli jakości, albo kontrola jakości nie może użyć skutecznego sprzętu do kontroli, to nikt nie odważyłby się używać takich produktów.
8. Jaki jest wadliwy współczynnik wyprodukowanej sprężyny?,
Uszkodzony wskaźnik sprężyn kwalifikowanych producentów sprężyn wynosi zwykle od 5 do 12 części na milion.Dane te zawierają dane niezgodnych produktów wykrytych przez producenta.Im mniejsze dane, tym większa dokładność i spójność produkcji wiosennej.
9. Gdzie znajdują się surowce, z których pochodzą zakupione sprężyny i czy są one sprawdzane płyta po płycie.
Bardzo ważny jest proces produkcji sprężyny, ważniejszy jest surowiec sprężyny.Niektórzy sprzedawcy materiałów sprzedają ten sam materiał za 5 juanów, a niektórzy sprzedawcy materiałów za 10 juanów.Dlaczego to?Z jednej strony to konsystencja drutu stalowego, np. W niektórych miejscach, gdzie jest gruby, a w niektórych miejscach, z drugiej strony, czy skład materiału sprężynowego jest równomiernie rozłożony i czy zawartość jest kwalifikowana.Sprężyna wyprodukowana z niekwalifikowanych surowców sprężynowych jest również niekwalifikowana, na przykład często pęka lub odkształca się, a obciążenie sprężyny nie może zostać osiągnięte.
10. Czy posiada świadectwo kwalifikacji odpowiedniej branży.
Dla przemysłu sprężynowego są bardzo trudne do uzyskania certyfikaty, takie jak IATF16949 i GJB 9001C.Są to bardzo rzadkie certyfikaty.Jeśli ta wiosenna firma ma takie kwalifikacje, to przynajmniej okazuje się bardzo formalna.
Na koniec musimy jeszcze przeprowadzić inspekcje na miejscu i sprawdzić, ile wynosi kapitał zakładowy tej wiosennej fabryki, aby uniknąć późniejszych problemów z dostawami.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617630277205

WhatsApp : +8615560108187