IATF16949 Regulowana pojedyncza sprężyna skrętna SUS316 4,5 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUIHUANG
Orzecznictwo: ISO9001,IATF16949
Numer modelu: Dostosuj
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena: Discuss
Szczegóły pakowania: Karton + drewniane pudełko
Czas dostawy: omawiać
Zasady płatności: T / T, D / P, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na miesiąc Zgodnie z zamówieniem
Nazwa: Pojedyncza sprężyna skrętna Rozmiar: Dostosowane rozmiary
Średnica przewodu: 0,1 mm ~ 9 mm Materiał: Stal nierdzewna
Obróbka powierzchniowa: poszycie, opryskiwanie Wysyłka : drogą morską/powietrzną/ekspresową
Uszczelka: Karton + pudełko na drewno Podanie: Przemysłowy
High Light:

Pojedyncza sprężyna skrętna 4

,

5 mm

,

pojedyncza sprężyna skrętna SUS316

Regulowana sprężyna skrętna SUS316 4,5 mm, pojedyncza sprężyna skrętna

 

Wstęp

Sprężyna skrętna jest sprężyną śrubową.Sprężyna skrętna może magazynować i uwalniać energię kątową lub statycznie mocować urządzenie przez obracanie ramienia siłowego wokół środkowej osi korpusu sprężyny.Ten typ sprężyny jest zwykle gęsty, ale istnieje odstęp między zwojami w celu zmniejszenia tarcia.Generują opór obrotowy lub zewnętrzną siłę obrotową.Zgodnie z wymaganiami aplikacji, zaprojektuj kierunek obrotu (zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) sprężyny skrętowej, aby określić kierunek obrotu sprężyny.

Sprężyna skrętna to akcesorium sprężynowe o stosunkowo wysokiej precyzji.Zwykłe maszyny sprężynowe, które produkują sprężyny skrętne, nie mogą sprostać obróbce 1800 stopni.Uniwersalne maszyny sprężynowe są powszechnie stosowane w produkcji sprężyn skrętnych w kraju i za granicą.Dokładność jest stosunkowo wysoka.

 

Skręcanie sprężyny skrętnej​

Gdy sprężyna jest skręcona, materiał jest rozciągany lub ścinany, tak jak przy obliczaniu skręcania.Dlatego granica kąta skręcania jest spowodowana uszkodzeniem materiału.Gdy materiał jest odkształcony plastycznie, nie można go odtworzyć.Dlatego ostatecznie sprowadza się do wytrzymałości na rozciąganie i ścinanie materiału.Oczywiście naprężenie von Misesa obliczone przez teorię czwartej siły jest maksymalną wytrzymałością, jaką materiał może wytrzymać.W połączeniu z długością sprężyny można obliczyć maksymalny dopuszczalny kąt skręcenia.

 

Atrybuty produktu sprężyn skrętnych

Średnica przewodu 0,07 mm ~ 20 mm
Konfigurowalny Można wykonać według twoich rysunków, próbki i wymiaru
Obróbka powierzchniowa Białe cynkowanie, cynkowanie w kolorze, niklowanie, chromowanie, kataforeza, czerń, malowanie proszkowe, nakładanie oleju, farby lub na życzenie klienta
Materiał Stal / stal węglowa / drut muzyczny / stal nierdzewna (SUS304, SUS316,17-7PH itp.) Zezwalaj na stal (tytan itp.) / drut płaski / drut kwadratowy / MONEL K-500
Zalety wysoka jakość, konkurencyjna cena, najwyższej klasy automatyczny sprzęt produkcyjny, bezpieczne opakowanie i terminowa dostawa.
Aplikacje Sprzęt precyzyjny, elektronika, zabawki, zamki do drzwi, sprzęt mechaniczny, różne pojazdy.

 

Zastosowanie sprężyn skrętnych

Lotnictwo, motoryzacja, motocykl, rower, sprzęt automatyczny, sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenie medyczne, zabawki, telekomunikacja, komputer, przyrząd i miernik, meble, elektronarzędzia, formy i inne branże.

 

Niestandardowe sprężyny skrętne

Sprężyna skrętna jest ostatecznym wariantem sprężyny, od pojedynczej sprężyny skrętnej do podwójnej sprężyny skrętnej, specjalnej sprężyny skrętnej, nawet odkształcenia różnych drążków skrętnych, które można kształtować zgodnie z projektem.Dlatego przy projektowaniu trudno jest uchwycić niezbędne informacje o sprężynie skrętnej:
(1) Długość dowolna.
(2) Średnica kontrolna: (a) średnica zewnętrzna, (b) średnica wewnętrzna, (c) średnica wewnętrzna obudowy lub (d) średnica zewnętrzna przechodzącego okrągłego pręta.
(3) Rozmiar drutu „średnica drutu”.
(4) Materiały (rodzaj i gatunek).
(5) Liczba zakrętów: (a) całkowita liczba zakrętów i (b) praworęczna lub leworęczna.
(6) Siła skręcająca: funty odchylone pod pewnym kątem.
(7) Maksymalne ugięcie (kąt od pozycji swobodnej).
(8) Forma końca.
Proszę podać: średnicę materiału (d), średnicę zewnętrzną (D), długość ramienia skrętnego (L), wysokość swobodną (Lo) oraz inne wymiary geometryczne, takie jak moment prowadzący (T 1 T 2 ... T j) i odpowiednia suma Odpowiadający kąt skręcania (Ψ)

IATF16949 Regulowana pojedyncza sprężyna skrętna SUS316 4,5 mm 0

Niestandardowe sprężyny

Opakowanie produktu: na ogół pewna liczba przezroczystych torebek plastikowych, a następnie przez opakowanie kartonowe. Oczywiście, jeśli masz specjalne wymagania, możemy je również spełnić. Mamy kilku stałych partnerów: Bosch, Petra, Hitachi, dicks, dongfeng electric , itp. Mamy doświadczenie w pracy z klientami z całego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Indie i Australia. Nie musisz się więc martwić o transport, dopóki Twoje produkty znajdują się w naszym asortymencie.

IATF16949 Regulowana pojedyncza sprężyna skrętna SUS316 4,5 mm 1

 

Jak wybrać producenta sprężyn?Możemy to ocenić, sprawdzając następujące 10 punktów producentów sprężyn:
1. Rodzaje sprężyn, które można wyprodukować.
Różne typy sprężyn wymagają różnych urządzeń produkcyjnych.Im więcej rodzajów można wyprodukować, tym pełniejsze wyposażenie produkcyjne firmy.
2. Zapytaj o dokładność wykonania sprężyny.
Precyzja wykonania sprężyn odzwierciedla możliwości technologiczne fabryki sprężyn.Im wyższa precyzja wykonania, tym więcej uwagi fabryka sprężyn przykłada do jakości produktów.
3. Czy istnieje zespół badawczo-rozwojowy.
Zespół R&D jest niezbędny dla przedsiębiorstwa.Zespół badawczo-rozwojowy fabryki sprężyn może sprawić, że to przedsiębiorstwo będzie się rozwijać w kierunku nowych procesów i nowych technologii.~Innowacyjna zdolność
4. Czy sprzęt produkcyjny jest importowany.
Większość krajowych urządzeń sprężynowych jest wykorzystywana do produkcji niektórych nieistotnych części sprężyny, ogólna dokładność produkcji jest niska i istnieje pewna luka w konsystencji produktu.Im wyższa precyzja osprzętu sprężynowego, tym wyższa precyzja sprężyny może być wykonana.
5. Produkcja wiosenna.
Produkcja sprężyn reprezentuje możliwości produkcyjne tego przedsiębiorstwa.Im większa zdolność produkcyjna, tym większa zdolność dostaw i tym silniejsza względna gwarancja dostawy.
6. Dla jakich producentów są dostawcy?
Jak mówi przysłowie, aby poślubić żonę, trzeba wybrać odpowiednią osobę, a także znaleźć partnera.Na przykład działasz w branży motoryzacyjnej, a Xinxiang Huispring Spring Co., Ltd. jest sprężyną dla przemysłu motoryzacyjnego.Zaopatrują bezpośrednio niemiecką firmę Bosch, więc jakość produktu musi być bardzo gwarantowana.To jest dla ciebie bardzo odpowiednie.Jeśli robisz długopis i chcesz mieć zwykłą sprężynę do długopisu, ta jasna sprężyna może nie być dla Ciebie odpowiednia.Powinieneś wybrać zwykłą fabrykę sprężyn.
7. Czy istnieje specjalny dział testowy i czy sprzęt testujący jest kompletny.
Dział inspekcji jest niezbędnym działem przedsiębiorstwa wiosennego.Jeśli nikt nie nadzoruje kontroli jakości, albo kontrola jakości nie może używać skutecznego sprzętu do kontroli, to nikt nie odważyłby się użyć takich produktów.
8. Jaka jest wadliwa stawka wyprodukowanej sprężyny?,
Wadliwy wskaźnik sprężyn kwalifikowanych producentów sprężyn wynosi na ogół od 5 do 12 części na milion.Dane te zawierają dane o niezgodnych produktach wykrytych przez producenta.Im mniejsze dane, tym większa dokładność i spójność produkcji wiosennej.
9. Gdzie znajdują się surowce do zakupionych sprężyn i czy są one sprawdzane płytka po płytce.
Bardzo ważny jest proces produkcji sprężyny, a ważniejszy jest surowiec sprężyny.Niektórzy sprzedawcy materiałów sprzedają ten sam materiał za 5 juanów, a niektórzy za 10 juanów.Dlaczego to?Z jednej strony jest to konsystencja drutu stalowego, np. miejsca, w których jest gruby, a z drugiej strony to, czy skład materiału sprężynowego jest równomiernie rozłożony i czy zawartość jest kwalifikowana.Sprężyna produkowana z niewykwalifikowanych surowców sprężynowych jest również bez zastrzeżeń, takich jak częste pękanie lub deformacja, a obciążenie sprężyny nie może zostać osiągnięte.
10. Czy posiada świadectwo kwalifikacyjne odpowiedniej branży.
Dla branży sprężynowej niektóre certyfikaty są bardzo trudne do uzyskania, takie jak IATF16949 i GJB 9001C.To bardzo rzadkie certyfikaty.Jeśli ta wiosenna firma ma te kwalifikacje, to przynajmniej okazuje się, że jest bardzo formalna.
Na koniec musimy jeszcze przeprowadzać inspekcje na miejscu i sprawdzać, jaki jest kapitał zakładowy tej fabryki sprężyn, aby uniknąć późniejszych problemów z dostawami.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8617630277205

WhatsApp : +8615560108187